Membership Rewards Programı

American Express'in geleneksel ödül sistemi olan Membership Rewards ile American Express kredi kartınız ile yapacağınız harcamalarınızdan puan kazanırsınız. Kazandığınız Membership Rewards puanlarınız ile Online Hediye kataloğunda sizi bekleyen çok özel hediyeleri alabilir veya American Express Seyahat ve Concierge Hattı'ndan alacağınız hizmetlerin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

American Express Business ve American Expresss Corporate kartlarınız ile yapacağınız her 1 TL'lik harcama karşılığında 1 Membership Rewards puan kazanırsınız, puanlarınızı kredi kartı ekstrenizden takip edebilirsiniz.

American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'ten alacağınız tüm hizmetlerin ödemesini, puanlarınızı 2 kat değerli olarak kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz uçak biletinden araç kiralamaya, çiçek ve pasta gönderiminden bilet alımına kadar birçok hizmetten puanlarınız karşılığında faydalanabilirsiniz.

Online Hediye Kataloğu: American Express Card'a özel teknolojiden giyime, konaklamadan akşam yemeğine kadar değişen çok çeşitli ürün ve hizmetlere puanlarınız karşılığında ulaşabilirsiniz. Online kataloğa ulaşmak için tıklayınız.

ŞİRKETİNE EN UYGUN KART

En ihtiyaç duyduğunuz anlarınızda, Bonus'un hayatı kolaylaştıran özellikleri her zaman sizin yanınızda... Peki, sizin ihtiyacınız hangisi?