Özel İndirimler

Selects

American Express Business ve American Express Corporate kartlarınız ile Selects Türkiye üyesi restoran, otel, spa&güzellik merkezi, araç/yat kiralama gibi seçkin noktalarda %10 - %20 arasından değişen oranlarda indirim kazanırsınız.

American Express Select Türkiye üyesi restoranlarda indiriminiz kartınıza anında otomatik olarak yansır. Otel, spa, araç/yat kiralama, golf resortlarında ve diğer noktalarda ise rezervasyonunuzu American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15 üzerinden yaptırmanız durumunda indirimli fiyatlarla ağırlanırsınız.

Anlaşmalı Selects noktaları için tıklayınız.

Selects Türkiye noktalarında kazanmakta olduğunuz %10-20 oranındaki indiriminizden bir takvim yılı içerisinde toplamda 10.000 TL indirim kazanabilir, tüm harcamalarınız için Membership Rewards puan kazanmaya devam edebilirsiniz.

Restoran & Otel İndirimleri

American Express Business Gold ve American Express Corporate Gold ile yurt içi ve yurt dışındaki tüm otel harcamalarınızda %3, tüm restoran harcamalarınızda %5 oranında indirim ayrıcalığınız bulunmaktadır.

Yaptığınız harcamalardan kazandığınız indirimler, harcama yapılan tarihi takiben ilgili ayın hesap özetine yansıtılacaktır. Yurt dışı restoran ve otel indirimleriniz TL hesap özetinize yansıyacaktır. İndirim tutarlarını aylık kredi kartı ekstrenizde görüntüleyebilirsiniz.

Bir hesap kesim döneminde kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 250 TL'dir.

ŞİRKETİNE EN UYGUN KART

En ihtiyaç duyduğunuz anlarınızda, Bonus'un hayatı kolaylaştıran özellikleri her zaman sizin yanınızda... Peki, sizin ihtiyacınız hangisi?